Ana Sayfa>Kalite>Ürün Kalitesi

Ürün Kalitesi


Çelikpan , otomotiv geçmişinden gelen disiplinli kalite kültürünü panel radyatör üretimine de taşımıştır.

Kurulduğu ilk günden itibaren tüm kalite süreçlerine ve insan kaynaklarına yatırım yaparak, müşteri beklentilerini önceden irdeleyip, sektörün ihtiyacı olan tüm kalite belgeleri ve standartlarına sahip olmuş ve beklentilerin de üzerinde müşteri memnuniyeti ilkesini prensip edinmiştir.

Çelikpan’da üretilen tüm panel radyatörler TS-EN 442 standartlarında üretilmektedir. Bu sayede ürünlerimiz, gönül rahatlığı ile uzun yıllar kullanabilmeniz için 10 yıl garantimiz altındadır.

TS – EN 442 SERTİFİKASI

Aynı zamanda Avrupa laboratuarlarında test edilmiş ve uygunluğu onaylanmış ürünlerimiz, dünyanın her yerinde kabul gören DIN ve CE sertifikalarına sahiptir.

DIN SERTİFİKASI
CE PERFORMANS DEKLARASYONU

Çelikpan panel radyatörleri , ülkelere özel her türlü gerekliliği karşılayabilmek için de müşterilerinin talep etmiş oldukları sertifikalara sahiptir.

NF SERTİFİKASI
UKR SEPRO
GOST-R
PZH HİJYEN SERTİFİKASI

Sahip olduğumuz ISO-9000 belgesi tüm kalite süreçlerimizin standartlar dahilinde yönetildiğini ve fabrikamızda ürütülen ürünlerin bu kalite standartlarından asla ödün vermeyeceğini göstermektedir.

ISO – 9000 SERTİFİKASI

Çelikpan olarak çevreye olan saygımız ve duyarlılığımızı ISO- 14000 belgemiz ile kanıtladık.

ISO – 14000 SERTİFİKASI

Bunların dışında, otomotiv kültürümüzle; tüm süreçlerimizde sürekli gelişimi sağlamak için KAIZEN- 8D, Ar-Ge faaliyetleri, süreç performans göstergeleri takibi, 5S ve buna benzer pek çok uygulamayı da kullanmaktayız.

Sımsıcak bir yuva için, Çelikpan panel radyatörlerini gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.